Нова книга віршиків від Янка Гортала! Підтримати проект!

Янко Гортало: дитячі відео українською

Деякі з останніх наших відеоробіт для дітей. Більше — на офіційному YouTube-каналі Янка Гортала :)

 


 

Геометричні фігури для дітей

 

"Геометричні фігури для дітей (площина)" – оновлена версія нашого давнього відео, в якому ми навчаємо дітей українських назв основних геометричних фігур. Стане в нагоді при підготовці до школи. Приємного перегляду! :)


 

Лічимо до 10 з павучками (лічба для дошкільнят)

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Лічба до 10 з павучками. Рахуємо до десяти. Цифри для дітей". Приємного перегляду! :)


 

Антоніми діткам (звірі джунглів)

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Антоніми для дітей (звірі в джунглях)". Приємного перегляду! :)


 

У мандри! Дитяча похідна пісенька українською мовою

 

"У мандри!" – маршова дитяча пісенька від Янка Гортала на мотив The Farmer In The Dell. Допоможе весело згаяти час у походах, а також стане в пригоді маленьким пластунам. Співаймо разом! І приємного вам перегляду! :)


 

Читаємо по складах. Морські мешканці українською

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Читаємо по складах. Морські мешканці". Ваша малеча перегляне мультик і спробує самостійно почитати по складах такі українські слова: риба, медуза, черепаха, нарвал, дельфін, восьминіг. Відео також можна використовувати для менших дітей у якості карток Домана. Приємного перегляду!


 

Транспорт із тваринками для дітей. Віршований мультик українською

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Транспорт із тваринками для дітей". Ваша малеча перегляне мультики і послухає віршики Янка Гортала про: легковий автомобіль, велосипед, літак, гелікоптер, мотоцикл, вітрильник, трамвай, фургон, яхту. Приємного перегляду!


 

Малюк-сом (Baby Shark українською). Дитяча пісенька Янка Гортала

 

"Малюк-сом" – відома англомовна дитяча пісенька Baby Shark (часто пишуть Бебі Шарк або Бейбі Шарк) в українському перекладі та з адаптацією Янка Гортала. Співаймо разом! :) І приємного вам перегляду!


 

Хмаринчині діти. Вірш про зиму від Янка Гортала для дітей

 

Відеовірш для дітей від Янка Гортала "Хмаринчині діти". У цьому дитячому віршику йдеться про те, яким згори видається наш світ сніжинкам. Гарного усім настрою! :)


 

Тато-вусань. Дитяча пісенька про вуса. Янко Гортало

 

"Тато-вусань" – авторська дитяча пісенька Янка Гортала (з книги віршиків для дітей "Біганина"). В пісні йдеться про справжнє значення та призначення вусів у житті української родини :) Усім бажаємо доброго гумору! ;) Співаймо разом, адже пісенька про вуса! :)


 

Дід Іван корівку має. Пісня Old MacDonald Had a Farm українською мовою

 

"Дід Іван корівку має" – відома англомовна дитяча пісенька Old MacDonald Had a Farm в українському перекладі та з адаптацією від Янка Гортала. Співаймо разом! :) І приємного вам перегляду! :)


 

"Просто неба". Віршик Янка Гортала для дітей з книги "Біганина"

 

Вірш для дітей від Янка Гортала "Просто неба" (відеовіршик). У цьому дитячому віршику йдеться про те, як насправді легко можна почуватися щасливим. Гарного усім настрою! :)


 

Дитяча пісенька "Вісім яблучок лежали..." (на мотив Ten In The Bed)

 

"Вісім яблучок лежали..." – відома англомовна дитяча пісенька Ten In The Bed в українському перекладі та з адаптацією від Янка Гортала! Слухайте цю пісню, якщо хочете навчити вашу дитинку зворотної лічби та краще підготувати до школи (вступу до першого класу). Співаймо разом! :) І приємного вам перегляду!


 

Пісенька Янка Гортала "П'ять малих машинок..." для дітей

 

Дитяча пісенька "П'ять малих машинок...", створена Янком Горталом для малечі. У цій дитячій пісні йдеться про те, як п`ять машинок вирушили на відпочинок на море :) Співаймо разом! Приємного перегляду! Врум-врум! Біп-біп!


 

"Ніс і диван". Відеовіршик Янка Гортала

 

Анімований вірш для дітей від Янка Гортала "Ніс і диван". У цьому віршику йдеться про те, як часом можна легко сплутати зовсім здавалося б різні речі :) Ілюстрацію до віршика "Ніс і диван" малювала українська художниця Інна Руда.


 

Про планети Сонячної системи дітям. Цікаві факти

 

Навчальне відео українською мовою для дітей. Тема: "Планети Сонячної системи. Цікаві факти про планети. Дітям про планети". У цьому сюжеті дітки знайомляться з найхарактернішими особливостями планет Сонячної системи – Меркурія, Венери, Землі, Марса, Юпітера, Сатурна, Урана та Нептуна :) Приємного перегляду!


 

Пісенька "Милий наш баранчику..." (Baa Baa Black Sheep українською мовою)

 

Пісенька для дітей "Милий наш баранчику..." (популярна англійська народна пісня "Baa, Baa, Black Sheep" українською мовою) у перекладі та з адаптацією Янка Гортала. У цій дитячій пісні йдеться про одного чорного баранця, який залюбки ділиться з усіма своєю вовною. Співаймо разом! :)


 

Як кажуть птахи на фермі. Голоси свійських птахів українською

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких (найменшеньких) дітей. Тема: "Як кажуть птахи на фермі". У цьому відео дітки знайомляться з голосами птахів – вигуками (звуками), що видають типові мешканці ферми: півник ("Кукуріку"), курочка ("Кудкудак", "Ко-ко-ко"), гусачок ("Ґе-Ґе", "Ґел-Ґел"), качечка ("Ках-ках", "Кря-кря"), індик ("Гик-гик-гик"), перепілочка ("Хавав"). Приємного перегляду!


 

Аеропорт і будова літака. "Мрія" – український літак-рекордсмен

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Аеропорт і будова літака. "Мрія" – український літак-рекордсмен". У цьому сюжеті дітки знайомляться зі складовими аеропорту та вивчають будову транспортного літака на прикладі "Мрії" – відомого у всьому світі літака-рекордсмена українського виробництва! :)


 

"Мирон і млинці". Вірш Янка Гортала про динозавра

 

Вірш для дітей від Янка Гортала "Мирон і млинці" (відеовіршик). У цьому дитячому віршику йдеться про одного динозавра, що якось вирішив напекти млинців з того, що було під рукою. Гарного усім настрою! :)


 

Де сховались кошенята? Вчимо прийменники

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Де сховались кошенята? Вчимо прийменники". У цьому дитячому відео знайомимось з тим, як правильно вживати деякі прийменники.


 

Як кажуть тварини на фермі. Голоси тварин для дітей

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких (найменшеньких) дітей. Тема: "Як кажуть тварини на фермі". У цьому відео дітки знайомляться з голосами тварин - вигуками (звуками), що видають типові мешканці ферми: кінь ("Іго-го"), вівця ("Бе-е-е"), цап ("Ме-е-е"), корова ("Му-у-у"), віслюк ("Іа-іа"), свиня ("Рох-рох").


 

Летючі геометрики — вчимо назви фігур

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Летючі геометрики (вчимо назви геометричних фігур)". В цьому дитячому відео згадуються такі основні фігури: квадрат, коло, трикутник, овал, ромб, півколо, прямокутник.


 

Емоції з рибками – вивчаємо емоції з дітьми

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Емоції з рибками". В цьому дитячому відео діти знайомляться з основними емоціями: радість, сум, здивування, сердитість, веселість, зніяковіння, переляк, закоханість.


 

Вчимо назви пальчиків українською

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Вчимо назви пальчиків". У цьому відео дітки знайомляться з назвами пальців українською мовою: великий, вказівний (підвеликий), середній, безіменний (підмізинний), мізинець. Приємного перегляду!


 

Котра година? Вчимо час разом з ґавою

 

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Котра година? Вчимо час разом з ґавою". В цьому дитячому відео діти знайомляться з тим, як правильно питати про час та відповідати на це запитання.


 

Більше — на нашому YouTube-каналі… :)

 

#янкогортало #yankogortalo #дитячівіршики #цікавинкидлядітей