Нова книга віршиків від Янка Гортала! Підтримати проект!

Відео

Деякі з останніх наших відеоробіт для дітей. Більше — на офіційному YouTube-каналі Янка Гортала :)

 

Пісенька "Милий наш баранчику..." (Baa Baa Black Sheep українською мовою)

Пісенька для дітей "Милий наш баранчику..." (популярна англійська народна пісня "Baa, Baa, Black Sheep" українською мовою) у перекладі та з адаптацією Янка Гортала. У цій дитячій пісні йдеться про одного чорного баранця, який залюбки ділиться з усіма своєю вовною. Співаймо разом! :)

 

"Ніс і диван". Відеовіршик Янка Гортала

Анімований вірш для дітей від Янка Гортала "Ніс і диван". У цьому віршику йдеться про те, як часом можна легко сплутати зовсім здавалося б різні речі :) Ілюстрацію до віршика "Ніс і диван" малювала українська художниця Інна Руда.

 

Як кажуть тварини на фермі

Навчальне відео українською мовою для маленьких (найменшеньких) дітей. Тема: "Як кажуть тварини на фермі". У цьому відео дітки знайомляться з голосами тварин - вигуками (звуками), що видають типові мешканці ферми: кінь ("Іго-го"), вівця ("Бе-е-е"), цап ("Ме-е-е"), корова ("Му-у-у"), віслюк ("Іа-іа"), свиня ("Рох-рох").

 

Емоції з рибками

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Емоції з рибками". В цьому дитячому відео діти знайомляться з основними емоціями: радість, сум, здивування, сердитість, веселість, зніяковіння, переляк, закоханість.

 

 

Де сховались кошенята? Вчимо прийменники

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Де сховались кошенята? Вчимо прийменники". У цьому дитячому відео знайомимось з тим, як правильно вживати деякі прийменники.

 

Котра година? Вчимо час разом з ґавою

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Котра година? Вчимо час разом з ґавою". В цьому дитячому відео діти знайомляться з тим, як правильно питати про час та відповідати на це запитання.

 

Летючі геометрики — вчимо назви фігур

Навчальне відео українською мовою для маленьких дітей. Тема: "Летючі геометрики (вчимо назви геометричних фігур)". В цьому дитячому відео згадуються такі основні фігури: квадрат, коло, трикутник, овал, ромб, півколо, прямокутник.

Більше — на нашому YouTube-каналі… :)