0 ком.
Ой, у лісі дві мишки
Ой, у лісі дві мишки
Назбирали горішки.
Стали при дорозі
На старенькім возі.
Ой, у лісі дві мишки
Назбирали горішки.
Стали при дорозі
На старенькім возі.
Одного вівторка Селлі
Прогулювалась по стелі,
Вусами крутила
То вправо, то вліво
Маленька гусінь Селлі.
Ніжка на ніжку,
Лежу у ліжку.
Коник у полі,
Сонечко — долі.
Прийде матуся,
До неї пригорнуся...
От якби всі щури та миші
Поводилися тихіше,
Та якби м'якенькі капці
Носили на кожній лапці...

