0 ком.
Історія з носом
Ведмідь на пасіку бреде –
До меду ніс його веде.
На вулик вперся ведмедисько:
Мед коло носа... зовсім близько...
Ведмідь на пасіку бреде –
До меду ніс його веде.
На вулик вперся ведмедисько:
Мед коло носа... зовсім близько...
Десь в Америці Південній,
На тропічній широті,
У долині безіменній,
Де в суцільній темноті...
Олівець-пустунець,
Намалюй нам сто овець,
Три будиночки з парканом,
Кашалота з пеліканом...
От якби всі щури та миші
Поводилися тихіше,
Та якби м'якенькі капці
Носили на кожній лапці...
Учора рівно о п'ятій —
Якраз проспівали півні —
Я саме почав чаювати,
Як звуки почулися дивні.

